Leshoj banes me qira ne rrugen B te ROYALI

Shitet nga: Arlind 03 Maj 22:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 78 m2
Komuna: Prishtinë
leshoj banes me qira ne kompleksin ROYAL ne rrugen B ...banesaeshte ne katin e dyte dhe ka pamje ka rruga B...eshte komplet e mobiluar me mobilje shum te mira.i plotson tegjitha kushtet per banim..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim