Leshoj banes menqera ne Ulpian

Shitet nga: Bashkim 12 Shk 08:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 55 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet afer shkolles Hasan Prishtina ne katin e 3 eshte dy dhomshe dhoma e dites me dy shtrata dhe dhoma e gjumit me dy shtrata qmimi 250 € per info meshum lajm 044/778/169
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim