Leshoj banes ne qera ne bregun e djellit

Shitet nga: Bashkim 20 Mar 08:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet te banesat e bardha eshte ekstra e renovuar dhe mobiluar banesa esht e pershtatshme per ndonje qift esht super lluksoze per info meshum
Lajm 044/778/169
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim