Leshoj banes qme qera ne Ulpiane awfer tregut

Shitet nga: Shkelqim 26 Mar 10:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 66 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banes me qera ne Ulpiane afer tregut, banesa ka 1 sallon, dhome gjumi, kuzhin ndamas, banjo si dhe parking te mjaftueshem.TEL:045670423
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim