Leshoj banesa me qera

Shitet nga: Bekim Halimi 05 Mar 12:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 88 m2
Komuna: Prishtinë
Ndertesa gjendet ne lagjen mati 1 ne rrugen b, eshte e posandertuar,ka uje 24 ore, si dhe shkall emergjente.Banesa ka ket renditje,sallon me kuzhin dhe shpajz, ballkon,2 dhoma gjumi koridor dhe banjo.Ju mirpresim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim