Leshoj banese me qera ne Kodren e Trimave

Shitet nga: egzon 17 Mar 18:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 115 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa ka 2 Dhoma gjumi Sallon Kuzhin Banjo dhe ka 2 ballkone po ashtu me parking te sigurt , ju lutem te kontaktoni vetem ata qe jan te interesuar faleminderit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim