Leshoj banese me qera ne Lakrishte te Pro Credit..

Shitet nga: Banesa 19 Pri 13:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 86 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoje banesen me qera per qifte ose nderkombetare. Banesa gjindet ne lagjen Lakrishte Prishtine afer bankes Pro Credit. Banesa eshte e teresishte e mobiluar dhe e kompletuar me mobilje moderne. Per me shume mund te shihni edhe ne fotot e bashkengjitura.


Info: 049/222-303
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim