Leshoj banese me qera

Shitet nga: M.M Prishtina 19 Shk 19:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesa me qera ne prishtin sipas deshires tuaj dhe me qmime te volitshme
Mund te na kontaktoni ne numrat
045413633 049224523
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim