Leshoj banese me qera

Shitet nga: masar 01 Mar 17:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banese me qera.Banesa gjindet ne lagjen "Arberia", ajo posedon 1 dhome dite me kuzhine, 1 dhome gjumi, banjo dhe terase.Cmimi 180 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim