Leshoj banese me qera

Shitet nga: Joni 05 Mar 08:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera e cila gjendet ne rrugen Prishtine -F.Kosove (afer interexit).Banesa eshte komplet e mobiluar dhe posedon dhomen e dites me kuzhine,dhomen e fjetjes,koridorin ,banjon dhe terasen.Ju mirepresim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim