Leshoj banese me qera

Shitet nga: Masar 01 Pri 17:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Arberi
Sipërfaqe: 70 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj banese me qera.Banesa ka nje dhome dite, nje dhome gjumi, banjo dhe terase. Cmimi 160.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim