Leshoj banese me qira 50m2 Lagjja Kalabria (ish ..

Shitet nga: meli 18 Mar 10:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesë me qira në Prishtinë Lagjja Kalabria (ish Emshiri) te rrethi,
rruga "Rexhep Krasniqi:". Kulla 10, Kati i VII (Banesat e hinta).
Banesa ka 50 m². Një dhomë gjumi, dhomë dite, banjë, dhe ballkon.
Eshte e mobiluar komplet dhe është e gatshme për banim.
Banesa është e re me mobilje te reja, ka ashensor 24 ore.
çmimi është 180 Euro.

Për të interesuarit mundë të lajmrohen në këtë nr. telefoni: 045 433 220

Banesa lëshohet vetem për qifte ose familjarë.

Ju faleminderit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim