Leshoj banese me qira ne B. Diellit (banesat e h..

Shitet nga: Bekim Jashari 11 Shk 13:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 35 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoje banese me qira e pershtatshme per Studente, Ka 2 dhoma (banjon, koridorin, kuzhinen, lavatriqen etj) dhe eshte komplet e mobiluar. Ka ngrohje qendrore dhe eshte ne nje yone te qete. Banesa eshte ne katin perdhese.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim