Leshoj banese me qira ne Ulpianë - nga pronari

Shitet nga: Nazi 23 Qer 08:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 45 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoje banese me qira, ne Ulpiane pas Hotel Bacit

*Banesa leshohet per kohe te gjate.
*Banesa eshte e mobiluar, ka sallonin dhe qendrimin ditor me kuzhine,shpajz, shume funksionale.

Perparesitë:
*Ka uje 24 ore, rryme po ashtu.
*Nxemje qendrore me termokos.
*Qerdhen prapa,shkollen Hasan Prishtina afer, spitalin perball,rrethin e madh afer me nje fjale vend ideal.
*Banesa leshohet per familje ose qift.

*Banesa eshte e lire nga 1 korriku.

*Çmimi 250€, I negocueshem per oferta afatgjate.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim