Leshoj banese me qira ne kurriz_pa shpenzime

Shitet nga: Besnik Ejupi 03 Gsh 20:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

190 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 78 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banese me qira ne lagjen dardania ne kurriz. Banesa posedon tri dhoma, dy dhoma gjumi dhe nje sallon sebashku me kuzhine. Me cmim perfshihen shpenzimet e ujit, berllogut, internetit, rrymes eletrike. Per me shume me kontaktoni ne 44 899 243
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim