Leshoj banese me qira ne lagjen e Muhaxherve

Shitet nga: Eroll 13 Maj 08:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qira ne lagjen e Muhaxherve ne Prishtine
Banesa ka :
dhome e dites me kuzhine , 2 dhoma gjumi , banjo dhe 2 ballkon
Cmimi per familjar 230euro i diskutueshem
Te interesuarit mund te kontaktojne ne numrin
045/666-280
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim