Leshoj banese me qira perball banesave te STANDA..

Shitet nga: Hajdin 15 Mar 15:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 98 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa posedon dy dhoma gjumi, kuzhin, dhoma e ndejes, banjo, garazh dhe podrum(qe perfshihen ne qmimin e marveshjes). Ndodhet ne lagjen Mati 1 perball banesave te STANDARDIT
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim