Leshoj banese me qira te TERMOKOSI perballe shk...

Shitet nga: Banesa 26 Maj 12:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira te termokosi perballe shkolles fillore "Dardania".

Banesa eshte komplet e mobiluar,

me klime, dritaret e plastikes me roletne, ngrohje prej termokosit e renovuar dhe ka kete renditje: salloni, tri dhoma te fjetjes, kuzhina plus vend per qendrim gjate dites, banjo dhe WC tjeter, shpajz dhe ballokn te madh.

Banese eshte me te gjitha orendite e nevojshme. Çmimi eshte pak i diskutueshem

Info: 049 222 303
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim