Leshoj banesen me qire

Shitet nga: banes 15 Dhj 11:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: bajram kelmendi
Sipërfaqe: 55 m2
Komuna: Prishtinë
leshoj banesen me qire per dy vajza punonjse ose per zyre bon ed.he per si dhe per veprimtari te tjera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim