Leshoj banesen me Qera

Shitet nga: enis 11 Shk 23:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 500 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me Qera posedon mobilerin komplet posedon saunen si dhe pastrusen e cila osht dej ne ora 16:00 qdo di pune. Enis.Haradini
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim