Leshoj banesen me qera !

Shitet nga: Faton 25 Shk 09:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

210 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 45 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera ne Ulpiane (afer tregut). Banesa eshte e renovuar dhe e mobiluar dhe ka kete renditje dhome gjumi, kuzhine e cila mund te shfrytezohet edhe si dhome dite, shpajz, banjo dhe koridor. Perparesi kane familjaret !
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim