Leshoj banesen me qera !

Shitet nga: Faton 16 Mar 10:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

210 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 45 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera ne Ulpiane afer tregut (banesa eshte e mobiluar dhe e renovuar komplet, perparesi kane familjaret, ose qiftet).
Banesa ka kete renditje: dhome gjumi, dhome dite me kuzhine se bashku, shpajz, koridor , banjo.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim