Leshoj banesen me qera, ka dy dhoma gjumi dhe sa..

Shitet nga: Qamil Mataj 05 Mar 14:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Përshkrim i Baneses
LESHOHET ME QIRA BANESA NE TOPHANE
BANESA GJINDET NE KATIN E 3, NDERTIM I RI.

BANESA POSEDON
1 SALLON & KUZHINE
2 DHOMA GJUMI
1 KORIDOR
1 BANJO
1 BALLKON
1 SHPAJZ
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim