Leshoj banesen me qera afer shtepise se pleqve

Shitet nga: artan 08 Shk 17:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 77 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet perballe Agjencise Antikorrupsion ose mbrapa kolegjit "Juridica". Eshte ne katin e dyte, pos tjerash posedon edhe parking, uje 24 ore me rezervar, terase dhe nje shpajz.Vend shume i qete per banim dhe ideal per familje.Qmimi eshte i panegociushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim