Leshoj banesen me qera e mobiluar

Shitet nga: Faik 14 Jan 01:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjindet ne Dragodan te komuna e re
Banesa eshte ndertim i ri i Tregtis
Banesa eshte ne katin e pare
Banesa eshte e mobiluar komplet (te gjitha mobilet e reja)
Banesa eshte e pa banuar me pare
Banesa posedon :
Nje sallon te madh me kuzhin
Nje dhom te fjetjes
Nje banjo,koridorin dhe ballkonin
Banesa ka pamje nga komuna
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim