Leshoj banesen me qera ne Dardani te Santeja 65m2

Shitet nga: Besim Shala Dje 09:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera qe gjendet ne Dardani tek Santeja ne katin e 6 (gjashte). Banesa ka 65m2 dhe ka 3 dhoma(1DhomaeDites,2DhomaeFjetjes,3DhomaeVogel) plus kuzhinen e ndare dhe banjon dhe eshte e mobiluar me mobile te reja.Lifti punon, ka nxemje qendrore, ka klime, dhe ka parking.Leshohet me qmim 280 Euro per afat me te gjate. Preferohet per familjar ose te punesuar.
email:besim_sh@hotmail.com
Numrat per kontakt: 044190018; 049270247
Viber 044190018
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim