Leshoj banesen me qera ne Prishtine

Shitet nga: Banesa 17 Shk 17:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 82 m2
Komuna: Prishtinë
leshoj banes me qera dy dhoma gjumi sallat n e kuzhin dhe banjo dhe te gjitha paisjet percjellse.
Banesa gjindet te hotel sirius 30 metra larg
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim