Leshoj banesen me qera ne Ulpian afer AAK

Shitet nga: Arianit 30 Nën 20:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Adresa: Ulpian
Komuna: Prishtinë
Gjendet mbrapa Super Viva ne ulpian.E mobiluar dhe e gatshme per banim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim