Leshoj banesen me qera ne Ulpiane mbrapa AAK

Shitet nga: Dukagjin 05 Shk 13:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 48 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera komplet te mobiluar.

banesa gjindet mbrapa AAK

Posedon nje sallon me kuzhine dhe nje dhome gjumi.

Per informata mund te therrisni ne: 044 211 671 dhe viber +37744211671 dhe 049 784 043
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim