Leshoj banesen me qera ne lagjen Dardania

Shitet nga: Valoni 06 Mar 20:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera ne lagjen Dardania të Prishtinës , banesa gjindet tek viva - market dhe eli-ab market , ne katin e 5 .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim