Leshoj banesen me qera ne lagjen Mati 1

Shitet nga: Alberti 24 Shk 00:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 84 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera ne lagjen Mati 1. Banesa eshte tri dhomeshe, ne katin e 6, ne ndertesen DINO (ndertesa ka ashensor). Banesa eshte e pozicionuar ne lindje, dhe ka ndricim natyrar gjate tere dites.
Banesa eshte e mobiluar. Eshte shume e pershtatshme per familje.
Cmimi i qerase eshte sipas marreveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim