Leshoj banesen me qera ne qender te Qafa rr.UCK

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni "ZOGU" 07 Pri 14:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 55 m2
Komuna: Prishtinë
Agjensioni Zogu leshon banesen me qera ne qender te Qafa rr.UCK ne katin e katert e mobiluar komplet.Banesa eshte dydhomeshe (55 m) me kete renditje:

1.Nje dhome fjetje
2.Dhoma e dites me kuzhine dhe trapezari
3.Koridori
4.Banjo
5.Depo (Shpajzi) dhe
6.Ballkoni

Banesa gjithashtu posedon bodrumin e madh rreth 15 m si dhe parkingun e sigurt 24 ore.
Banesa leshohet per familjar (qifte) ose nderkombetar.
Cmimi: 300 Euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim