Leshoj banesen me qera ne qender te qytetit kati..

Shitet nga: GEZIM 21 Shk 22:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 104 m2
Komuna: Prishtinë
OBJEKTI ESHTE NEN VEZHGIM TE KAMERAVE 24H, UJE 24H, SHKALLET EMERGJENTE, PARKINGU PRIVAT NENTOKESOR, ASHENSOR MODERN..
NE KETE OBJEKT QASJA BEHET VETEM PERMES KARTELAVE (PER HYRJE-DALJE, ASHENSOR DHE PARKING).
PASTRIMI GJENERAL I OBJEKTIT BEHET TRE HERE NE JAVE (KOMPANIA ROSA).
BANESA KA TRI DHOMA GJUMI, SALLONIN ME KUZHINE, DY BANJO, NJE BALLKON DHE NJE SHPAJZ.
ESHTE E MOBILUAR, TV-KABLLOR, WI-FI, KONDICIONER, ROLETA TE ALUMINIT, NXEMJE QENDRORE ETJ
CMIMI I QERASE ESHTE 650 EU I NEGOCIUESHEM...
MUNDENI TE ME KONTAKTONI EDHE NE VIBER +37744122250
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim