Leshoj banesen me qera ne velani

Shitet nga: Leshoj banesen me qera 28 Shk 21:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera ne velani.Afer vorrit te ibrahim rugoves dhe perball shkolles iliria
Banesa eshte 2 dhoma gjumi dhe sallon.ne numrin +37744132185 mund te kontaktoni dhe me viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim