Leshoj banesen me qera te lagjia e spitalit

Shitet nga: *** 08 Pri 13:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Banesa ndodhet ne lagjen e spitalit tek ndertesa "PRINCESHA"
Posedon nje dhom gjumi,nje dhom per qendrim ditor se bashku me kuzhinen dhe nje banjo
Eshte komplet e mobiluar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim