Leshoj banesen me qera

Shitet nga: Qamil Mataj 20 Shk 08:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera e cila gjendet ne Laxhen Tophane; ndertim I ri, e mobiluar dhe ka kete perberje;
- Sallon,
- Kuzhin.
- 2 Dhoma gjumi.
- Banjo.
- Shpaiz.
- Terac.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim