Leshoj banesen me qera

Shitet nga: Beni 27 Mar 23:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen(komplet e renovuar) me qira e cila gjendet ne Ulpiane,perballe kafe-picerise "UNIVERSI".Eshte ne katin e pare dhe perbehet nga 2 dhoma,1 shpajz,banjo dhe koridori.Ne njeren dhome ka kthesen prej dy kauqave dhe ormanin e teshave ndersa ne dhomen tjeter ka 2 kauqa,komodinen me tv dhe kuzhinen e kompletuar,poashtu edhe lavatriqen ne banjo.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim