Leshoj banesen me qera

Shitet nga: ** 20 Pri 16:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet mbi lagjen e spitalit tek ndertesa "PRINCESH"
Ka 1 dhom dite bashk me kuzhin,1 dhom gjumi dhe 1 banjo
Eshte komplet e mobiluar
Mund te kontaktoni (viber,whatsapp)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim