Leshoj banesen me qira Dardani(Kurriz) E mobiluar

Shitet nga: Banesa me qira 10 Pri 22:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 76 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qira ne Dardani (kurriz). Banesa eshte e sapo rinovuar dhe eshte e mobiluar . Banesa eshte ne katin e 3-t dhe po ashtu vet banesa eshte me nivele(2 kate) . Lifti punon .

Per me shum info:
+37744168416
+38649168416(Viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim