Leshoj banesen me qira afer Gjimnazit Sami frash..

Shitet nga: ismet krasniqi 06 Shk 08:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110 m2
Komuna: Prishtinë
leshojmbanes me qera 2 dhoma gjumi nji sallon kuzhin banjo koridor dhe ballkon , banesa eshte e mobiluar mire me 110 meter katrore ,hargjomet e ujot dhe mbeturinave i hjek pronari , si dhe kam nji dhom me qera eshte e pershtateshme per studenta dhoma ka dhe kuzhin 110 euro per me shume kontaktoni ne 044350967
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim