Leshoj banesen me qira afer Gjimnazit Sami frash..

Shitet nga: ismet krasniqi 06 Shk 13:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120 m2
Komuna: Prishtinë
leshoj banesen me qira afer shkolles se mesme gjimnazit Sami Frasheri dhe fal
kultetit dardania banesa posedon sallon kuzhin dy dhoma koridor banjo dhe si dhe 2 ballkona eshte e mobiluar uje ka 24 ore ujin dhe mbeturinat i paguan pronari
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim