Leshoj banesen me qira afer Gjimnazit Sami frash..

Shitet nga: ismet krasniqi 11 Shk 08:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110 m2
Komuna: Prishtinë
leshoj banes me qira afer shkolles se mesme Sami Frasheri dhe fakultetit Dardania banesa posedon sallon kuzhin 2 dhoma koridar banjo dhe 2 ballkona eshte e mobiluar uje ka 24 ore ujin dhe mbeturinat i paguan pronari
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim