Leshoj banesen me qira afer Gjimnazit Sami frash..

Shitet nga: ismet krasniqi 19 Shk 15:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120 m2
Komuna: Prishtinë
leshoj banese me qira afer gjimnazit Sami Frasheri dhe kolegjit Dardanija banesa posedon sllon kuzhin 2 dhoma koridor banjo si dhe 2 ballkona esht e mobiluar uje ka 24 ore ujin dhe mbeturinat i paguan pronari eshte ndertim i si ka termoizolim eshte e ngroht pere dimer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim