Leshoj banesen me qira afer Gjimnazit Sami frash..

Shitet nga: ismet krasniqi 24 Shk 08:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120 m2
Komuna: Prishtinë
leshoj banese me qira afer gjimnazit Sami Frasheri dhe kolegjt Dardania banesa ka sallon kuzhin 2 dhoma koridor banjo dhe 2 ballkona eshte e mobiluar uje ka 24 ore ujin dhe mbeturnat i paguan pronari
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim