Leshoj banesen me qira afer Gjimnazit Sami frash..

Shitet nga: ismet krasniqi 27 Shk 14:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120 m2
Komuna: Prishtinë
leshoj banesen me qira afer Gjimnazit Sami Frasheri dhe Kolegjit Dardania banesa psedon 2 dhoma sallon kuzhin koridor banjo dhe balkon esht e mobiluar uje ka 24 ore ujin dhe mbeturinat i paguan pronari
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim