Leshoj banesen me qira afer Gjimnazit Sami frash..

Shitet nga: ismet krasniqi 05 Mar 13:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
lshoj banes me qira afer gjimnazit Sami Frasheri dhe Kolegjit Dardania banesa ka 2 dhoma koridor kuzhin banjo dhe ballkon eshte e mobiluar uje ka 24 ore ujin dhe mbeturinat i paguan pronari
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim