Leshoj banesen me qira afer Gjimnazit Sami frash..

Shitet nga: ismet krasniqi 25 Mar 08:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
jap banese me qira afer Gjimnazit Sami Frasheri dhe Kolegjit Daedania banesa posedon dhom dite dhom gjumi koridor kuzhin banjo dhe ballkon eshte e mobiluar uje ka 24 ore ujin dhe mbeturinat i paguan pronari banesa eshte ndertim i ri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim