Leshoj banesen me qira afer Gjimnazit Sami frash..

Shitet nga: ismet krasniqi 26 Mar 08:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
ofroj banesen me qira afer Gjimnazit Sami Frasheri dhe Kolegjit Dardania banesa posedon dhom gjimi dhom dite koridor kuzhin banjo dhe ballkon eshte e mobiluar uje ka 24 ore ujin dhe mbeturinat i paguan pronari
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim