Leshoj banesen me qira afer Gjimnazit Sami frash..

Shitet nga: ismet krasniqi 08 Pri 15:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
leshoj banesen e qira afer Shkolles seMesme Sami Frasheri dhe Kolegjit Dardanija banesa ka 2 dhoma koridor kuzhin banjo dhe ballkon eshte e mobiluar uje ka 24 ore ujin dhe mbeturinat i paguan pronari
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim