Leshoj banesen me qira afer Gjimnazit Sami frash..

Shitet nga: ismet krasniqi 13 Pri 08:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
lshoj banese me qira afer Gjimnazit Sami Frasheri dhe Kolegjit Dardania banesa posedon 2 dhoma koridor kuzhin banjo dhe ballkon eshte e mobiluar uje ka 24 ore ujin dhe mbeturinat i paguan pronari gjithashtu ka kamerat nen vezhigim 24 ore
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim